Rozwód od ręki

Jak się rozwieść?

Wniosek rozwodowy – wzór

By napisać wniosek rozwodowy, wystarczy uzupełnić wzór. To tylko kilka minut. Dla dzieci to zmiana całego życia. Pisząc wniosek rozwodowy prawdopodobnie pozbawiasz swoje dziecko szczęśliwego dzieciństwa, ale także szczęścia w dorosłym życiu. Spróbuj spojrzeć w przyszłość. Twoje dziecko nie pozna, czym jest bezpieczne życie w pełnej rodzinie, czym jest bliskość mamy i taty. Będzie tego rozpaczliwie szukać w relacjach z ludźmi, których spotka w późniejszym życiu. Jednak paraliżujący strach przed ponownym odrzuceniem, nigdy go nie opuści. Ludzie z syndromem DDRR (Dorosłe Dzieci Rozwiedzionych Rodziców) czują się kalekami. Nie potrafią uporać się z traumą przeżytego w dzieciństwie rozwodu.
Zanim ściągniesz wzór, by napisać wniosek rozwodowy, dobrze się zastanów. Czy chcesz ponosić odpowiedzialność za dożywotnie cierpienie swojego dziecka?
 

 

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>